tvskierniewice
Mieszkańcy wybiorą, jaki chcą plac zabaw

Mieszkańcy wybiorą, jaki chcą plac zabaw

Skierniewiczanie mogą włączyć się w wybór motywu przewodniego placu zabaw, który ma powstać w okolicach zalewu. Inwestycja zostanie zrealizowana w przyszłym roku.

Zanim jednak uruchomione zostaną odpowiednie procedury, potrzebny jest głos mieszkańców dotyczący wyboru planowanej konstrukcji. Rozpatrywane są trzy możliwości: port Zadębie, plac Jurassic Park lub małe królestwo.

– Zachęcamy skierniewiczan do oddawania głosów. Internetowa ankieta doskonale sprawdziła się podczas realizowania podobnej inwestycji na osiedlu Widok. Teraz czas na Zadębie, gdzie ewidentnie obecny stan placu zabaw nie koresponduje z jakością zrewitalizowanej przestrzeni. Nowy będzie na pewno kolejną atrakcją, która przyciągnie wielu mieszkańców – podsumowuje prezydent Krzysztof Jażdżyk.

Głosy można oddawać na stronie: http://bit.ly/placZadebie. Prezentowane tam zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają ogólny zarys tematyczny placu zabaw. Będzie to kierunek, który posłuży jako podstawa do tworzonego projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *